Skuteczna Hipnoza Zaorski logo

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Zapisz się na bezpłatną konsultację telefoniczną!

Podczas 15-minutowej rozmowy zapoznam się z Twoim problemem, opowiem Ci o potencjalnych możliwościach w Twoim przypadku, a także odpowiem na wszystkie pytania!

To doskonała okazja do tego, abyś upewnił się przed rezerwacją terminu sesji, czy odpowiada Ci moja osoba oraz opowiedział mi o tym, z czym chcesz przyjść do gabinetu.

Pamiętaj! Na tym etapie jeszcze nie ma żadnej hipnozy. Na razie tylko rozmawiamy i konsultujemy to, nad czym będziemy pracować :).

Contact Form Demo

JAK PRACUJEMY?

Proces Terapeutyczny

1
Rezerwujesz bezpłatną konsultację - poznaję Twój problem i odpowiadam na wszelkie pytania. Zaproponuję Ci też konkretną liczbę sesji - każdy problem jest inny, część tematów zamyka się w jednym spotkaniu, a część wymaga kilku sesji.
2
Rezerwujesz pakiet sesji lub pojedynczą sesję. Wspólnie określamy cel współpracy i zaczynamy procesy, które odmienią Twoje życie.
3
Przechodzisz kompletny proces, który zaprojektuje specjalnie do Twoich potrzeb. Na każdym etapie Twój cel może ulec zmianie, dlatego cały czas jesteśmy w kontakcie!
4
Oceniasz efekty, wyciągamy wnioski ze współpracy, a ja przekazuję Ci zalecenia i propozycje tego, co dalej możesz robić we własnym zakresie.

POROZMAWIAJMY!

Dlaczego warto?

Brak ryzyka

Nie chcę, żebyś przychodził w ciemno - dlatego najpierw porozmawiajmy abyś nie ryzykował płacenia za sesję, która Ci nie odpowiada.

Poznajemy się

Na świecie jest wielu terapeutów! W końcu nie każdy musi Ci odpowiadać. To świetna okazja abyś sprawdził i ocenił, czy chcesz współpracować akurat ze mną.

Otrzymujesz odpowiedzi

To także idealna okazja aby zapytać o hipnozę lub jej poboczne kwestie. Zdaje sobie sprawę, że dookoła hipnozy jest wiele mitów. Pytaj o co tylko zechcesz!

Decydujesz bez presji

Po zakończeniu konsultacji decyzja należy do Ciebie. Daję Ci wolną rękę - nie dzwonię, nie przypominam się i nie spamuję! Decyzja o zmianie w życiu musi wyjść od Ciebie!

Masz wątpliwości?
Zajrzyj do najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi!
Zobacz FAQ
chevron-down