Skuteczna Hipnoza Zaorski logo

HIPNOTERAPIA

Uporaj się z trudnymi doświadczeniami, pokonaj ograniczające emocje i zacznij w końcu cieszyć się życiem!

Każdy z nas napotyka w życiu trudności, przeszkody i problemy różnej wielkości. Przeszłość, bagaż emocjonalny i codzienne wyzwania sprawiają, że pewne rzeczy zwyczajnie mogą nas przerastać. Każdy z nas doświadcza takich kwestii, ale zawsze możemy je skutecznie rozwiązywać i prowadzić swoje życie w coraz lepszym kierunku - Ty także masz tę możliwość! Dzięki hipnoterapii zrozumiesz siebie, poznasz przyczyny swoich zachowań i potrzeb oraz nadasz odpowiedni kierunek swojemu życiu. To zupełnie tak, jakbyś w końcu po latach otrzymał instrukcję obsługi do samego siebie! W procesie hipnoterapii korzystamy z pomocy Twojej podświadomości aby znaleźć najlepsze rozwiązanie - poza terapeutyczną formą, doświadczysz pełnej gamy korzyści, którą daje hipnoza. Hipnoterapia pozwoli Ci dotrzeć do sedna problemu i odnaleźć rozwiązanie znacznie szybciej!
Hipnoterapia Lublin

W czym może pomóc Hipnoterapia?

Lęki, fobie, nerwice

Ogromna liczba osób nosi w sobie niepokój, irracjonalny strach przed czymś lub boryka się z jakimś rodzajem nerwicy. Najwyższy czas z tym skończyć! Hipnoterapia pozwoli Ci się skutecznie pozbyć tych dolegliwości, niezależnie od tego czego dotyczą i jak wielkim problemem Ci się wydają.

Trudna przeszłość

Nie każdy miał łatwą i kolorową przeszłość. To, czego doświadczyłeś, stworzyło w Tobie nieświadome przekonania, mechanizmy radzenia sobie i wpływa na Twoje obecne życie. Przejdziesz kompletny proces, dzięki któremu poznasz i zrozumiesz swoje trudności w obecnej chwili. Twoje doświadczenia z dowolnego okresu przeszłości przestaną rzucać cień na teraźniejszość i przyszłość.

Równowaga emocjonalna

Własne emocje Cię przytłaczają? Poznasz i zrozumiesz ich przyczynę, uporasz się z nimi i zaczniesz świadomie z nich korzystać w odpowiednich kontekstach życiowych. Emocje będą wspierać Twoje działania, zamiast je sabotować.

Radzenie sobie ze stresem

Każdy doświadcza stresu ale nie każdy potrafi sobie z nim poradzić. Stres ogranicza Twoje funkcjonowanie i spędza sen z powiek poza pracą. Bądźmy szczerzy - robisz rzeczy lepiej bez stresu. A co jeśli powiem Ci, że możemy zmienić stres w ekscytację lub motywację do działania?

Motywacja i nawyki

Masz chęci ale ciągle odkładasz większość spraw na później? Chcesz rozstać się z nawykiem lub wykreować w sobie nowy, zdrowszy? Pomogę Ci w uporaniu się z niekorzystnymi nawykami, we wdrożeniu nowych na stałe oraz w tym, by “brak motywacji” był dla Ciebie jedynie zabawnym frazesem. Poznaj najskuteczniejsze techniki automotywacji!

Nauka autohipnozy

Chcesz lepiej odpoczywać, poznać siebie i prowadzić swoje własne wewnętrzne procesy poza sesjami? Autohipnoza jest jedną z najskuteczniejszych technik, którą możesz wykorzystać do pracy z samym sobą. Nauczę Cię w jaki sposób wchodzić w ten stan i co warto zrobić, żeby wykorzystać w pełni jego potencjał do działań, których potrzebujesz najbardziej!

Budowanie relacji
i komunikacja

Wszyscy jesteśmy w relacjach osobistych, rodzinnych i biznesowych. Czy wiesz, ile czasu, zdrowia i energii marnujesz na kłótnie? Możesz nauczyć się znacznie lepiej komunikować, zrozumieć to, co naprawdę chcą Ci przekazać ludzie dookoła Ciebie i poznać najskuteczniejsze mechanizmy komunikacji! Twoja komunikacja to klucz do udanych relacji w biznesie, relacji z Twoimi dziećmi, czy drugą połówką!

Pewność siebie i poczucie
własnej wartości

Życie wystawia Twoje poczucie wartości i pewność siebie na próbę! Dlatego im mniej wierzysz w siebie, tym gorzej sobie radzisz, a im gorzej sobie radzisz, tym coraz mniej wierzysz w siebie. Czy to nie jest bez sensu? Pomogę Ci poprawić Twoją pewność siebie, dzięki czemu zaczniesz uzyskiwać znacznie lepsze efekty tam, gdzie chcesz: podczas poznawania nowych ludzi, negocjacji, wystąpień publicznych i sprzedaży!

Inne

Hipnoterapia jest niezwykle skuteczna w pracy z takimi tematami jak uzależnienia, bóle przewlekłe, choroby psychosomatyczne, alergie, bezsenność oraz odchudzanie! Wsparcie mentalne i emocjonalne w pracy z chorobą, otyłością lub uzależnieniami to gigantyczny krok do poprawy Twojego stanu!
Nie znalazłeś tematu dla siebie?
Skontaktuj się ze mną i dowiedz się,  w czym jeszcze mogę Ci pomóc!
Bezpłatna Konsultacja

NAJPIERW ODKRYJ SAMEGO SIEBIE

Twoje życie pokazuje to, co dzieje się w Twojej głowie!

Zacznij lepiej rozumieć siebie, poznaj swoje mechanizmy zachowań i w końcu zmień coś na lepsze. Robienie w kółko tego samego i oczekiwanie zmiany jest bez sensu - sięgnij po to, co naprawdę działa i przynosi szybkie efekty.

POZNAJ MOJE STANDARDY

Czego możesz oczekiwać?

Moim zadaniem jest nawigowanie Cię podczas Twojej podróży z punktu, w którym jesteś teraz do punktu, w którym chcesz się znaleźć! Być może nie wiesz, gdzie leży problem i po prostu czujesz, że coś jest nie tak. To normalne - większość problemów, mechanizmów i schematów są w naszym życiu i działają na zupełnie nieświadomym poziomie, podobnie jak program w tle Twojego komputera. Będę Ci towarzyszyć przez cały czas, oferując Ci pełen zakres kompetencji i zaangażowania. Pomogę Ci odnaleźć te czynniki, które utrudniają Twoje funkcjonowanie oraz te, które podniosą jakość Twojego życia. Możesz zwrócić się do mnie z każdą trudnością - gwarantuję Ci pełne wsparcie i strategię, która odmieni Twoje życie na lepsze!

Jestem dyplomowanym psychologiem biznesu i przedsiębiorczości, a w swoim życiu stworzyłem trzy biznesy, które dziś prężnie funkcjonują. Odbyłem ponad 1000 wystąpień publicznych i każdego dnia rozmawiam z przedsiębiorcami z różnych branż. Łączę perspektywę psychologiczną i biznesową, aby dać Ci maksymalnie korzystne narzędzia i strategie, które odmienią Twoje funkcjonowanie w świecie biznesu!

JAK PRACUJEMY?

Proces Terapeutyczny

1
Rezerwujesz bezpłatną konsultację - poznaję Twój problem i odpowiadam na wszelkie pytania. Zaproponuję Ci też konkretną liczbę sesji - każdy problem jest inny, część tematów zamyka się w jednym spotkaniu, a część wymaga kilku sesji.
2
Rezerwujesz pakiet sesji lub pojedynczą sesję. Wspólnie określamy cel współpracy i zaczynamy procesy, które odmienią Twoje życie.
3
Przechodzisz kompletny proces, który zaprojektuje specjalnie do Twoich potrzeb. Na każdym etapie Twój cel może ulec zmianie, dlatego cały czas jesteśmy w kontakcie!
4
Oceniasz efekty, wyciągamy wnioski ze współpracy, a ja przekazuję Ci zalecenia i propozycje tego, co dalej możesz robić we własnym zakresie.
0%
terapia behawioralna 22 SESJE
0%
psychoanaliza 600 SESJI
0%
hipnoterapia 6 SESJI

BADANIA NAUKOWE

Skuteczność hipnozy
i hipnoterapii

Badanie przeprowadzone przez dr Alfreda A. Barrios’a dowodzi, że hipnoterapia w różnych aspektach jej stosowania osiąga ok. 93% skuteczności przy 6 sesjach terapeutycznych!

Dla porównania, wynik terapii behawioralnej to ok. 72% skuteczności przy 22 sesjach, a niezwykle popularna psychoterapia osiąga 38% skuteczności przy… 600 sesjach.

OPINIE

Co mówią klienci

 • Polecam w 100%! Michał pomógł mi bardzo w temacie stresu i pracy z przeszłością. Nie tylko znaleźliśmy rozwiązanie mojego problemu, ale także poznałam jego przyczyny i dowiedziałam się dużo na swój własny temat. Hipnozy nie da się porównać do żadnego innego doświadczenia, to jest coś niesamowitego. Rzeczy, z którymi żyłam całe życie, okazały się możliwe do rozwiązania w ciągu paru spotkań. Nigdy dotąd nie byłam spokojniejsza :)

  Kasia. T. / Pracownik HR
 • Do Michała zwróciłam się z tematem odchudzania. Przynajmniej tak mi się wydawało! Podczas naszych spotkań doszliśmy wspólnie do tego, z czym naprawdę borykałam się całe życie i co na każdym kroku podcinało mi skrzydła. Moment, w którym połączyły mi się kropki i zrozumiałam na czym polega mój prawdziwy problem był dla mnie ogromnym przełomem. Od tamtej chwili naprawdę zmieniło się całe moje życie - od relacji, moich chęci do wstawania rano z łóżka, aż po moje samopoczucie i akceptacje.
  P.S. Schudłam też… ale to tak przy okazji ;)

  Edyta K. / Barber
 • Moje ataki paniki zaczęły się kilka lat temu i od tamtej pory odbiłam się od wielu specjalistów, jednak poprawa była nieznaczna. Gdy usłyszałem o hipnoterapii miałam ogromne opory, żeby przełamać się i spróbować kolejnej rzeczy, która może nie wypalić. Jednak już od pierwszej konsultacji przez telefon wiedziałem, że dobrze trafiłem. Hipnoza pomogła mi dotrzeć do źródła problemu i przerwać błędne koło w którym żyłem. Moja codzienność zmieniła się nie do poznania - w końcu mogę funkcjonować bez widma kolejnego ataku za plecami i skupić się na ważnych rzeczach.

  Adam Z. / Księgowy

CENNIK

Wybierz swój pakiet

Pojedyncza sesja

590 zł
Cena z ostatnich 30 dni: 490 zł
 • 2-godzinna sesja
 • Świetne rozwiązanie jeśli potrzebujesz krótkiej, jednorazowej konsultacji i masz ochotę zaznajomić się z tematem hipnozy.
 • Jednorazowa sesja może, ale nie musi dać pełnego rezultatu - wszystko zależy od tego, z czym przychodzisz.
Wybieram

Pakiet 4 sesji

1770 zł
Cena z ostatnich 30 dni: 1470 zł
 • 4 sesje, każda do 2 godzin - razem do 8 godzin
 • Najlepsze rozwiązanie, jeśli jesteś gotów na kompleksową współpracę i przejście całego procesu zaprojektowanego z myślą o Tobie.
 • Przepracujesz swój temat z wielu perspektyw i osiągniesz długoterminowe rezultaty.
 • Prawdopodobieństwo osiągnięcia rezultatów w pakiecie wynosi ponad 90%!
Wybieram

Pakiet indywidualny

od 3540 zł
Cena z ostatnich 30 dni: 2940 zł
 • 8 sesji, każda do 2 godzin
 • Wyłącznie dla długoterminowej pracy i bardziej złożonych problemów
 • Holistyczna, całościowa współpraca i dedykowany proces terapeutyczny projektowany z myślą o konkretnym i specyficznym przypadku klienta
Wybieram
Zapisz się na bezpłatną konsultację telefoniczną!

Najpierw porozmawiajmy! Opowiedz mi o tym, nad czym chcesz popracować. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące hipnozy i naszej współpracy!

Rezerwuję bezpłatną konsultację
chevron-down