Skuteczna Hipnoza Zaorski logo

O MNIE

Michał Zaorski

Nazywam się Michał Zaorski, jestem psychologiem i certyfikowanym hipnoterapeutą w Profesjonalnej Szkole Hipnoterapii, która jako jedyna w kraju posiada certyfikację European Society of Hypnosis. Każdego dnia zwracają się do mnie osoby, które poszukują rozwiązania problemu, zmiany na lepsze i czegoś, co w końcu przyniesie skutek.

Znajdujesz się na tej stronie ponieważ Ty lub ktoś Ci bliski potrzebuje pomocy. Poszukujesz poprawy, chcesz przestać lub zacząć coś robić, albo zmienić coś w swoim obecnym życiu. Być może już szukałeś rozwiązania, a to, co Ci doskwiera jest z Tobą prawdopodobnie od dłuższego czasu. Zgaduję, że generalnie chodzi o to, by docelowo być bardziej szczęśliwym, zgadza się?

Hipnoza jest nowoczesną i skuteczną metodą do tego, by podnieść jakość Twojego życia!

Specjalizuję się w hipnoterapii z jednego, bardzo prostego powodu - jest wyjątkowo skuteczna. Zawsze zniechęcały mnie długoletnie formy terapii, które wymagają od klienta czasu i gigantycznego nakładu finansowego, w zamian za powolne rezultaty. Choć często rezultaty nie pojawiały się w ogóle…

Moje założenie jest bardzo proste: współpraca z klientem ma być skuteczna. Nie chcę by Twój problem towarzyszył Ci przez kilkadziesiąt spotkań! Efekty mają być zauważalne już po pierwszej sesji.

To Ty wyznaczasz cel pracy! A ja nawiguję Cię, abyś dotarł do niego szybko, skutecznie i trwale.

OPINIE

Co mówią klienci

 • Praca z Michałem pozwoliła mi zupełnie inaczej spojrzeć na mój biznes. Wydawało mi się, że wizyta u terapeuty to głównie praca z zaburzeniami i problemami. My jednak pracowaliśmy nad tym, żeby moja praca sprawiała mi więcej przyjemności i by miała dla mnie sens! Po zaledwie 3 sesjach dokonała się zmiana, której zupełnie się nie spodziewałem. Polecam współpracę z Michałem i hipnozę!

  Patryk K. / Programista
 • Hipnoza z Michałem to dla mnie gigantyczne odkrycie :). Jako osoba prowadząca własną firmę, miewałam chwile, gdy nic mi się nie chciało i zastanawiałam się nad powrotem na etat - szczególnie po pandemii. Dzięki naszym spotkaniom zyskałam na nowo wiarę w siebie i zupełnie inną perspektywę na to, co oferuję swoim klientom. W końcu podniosłam ceny, a liczba moich klientów stale się zwiększa. Jednak to, co w głowie, to też w biznesie :). Z całego serca polecam!

  Marzena S. / Przedsiębiorca
 • Profesjonalnie, na temat, bez owijania w bawełnę. Przyszedłem na sesje po raz pierwszy, żeby sprawdzić, czy to w ogóle działa i jak wygląda cały proces. Michał najpierw wyjaśnił szczegółowo wszystko przez telefon i przedstawił scenariusze rozwiązań oraz możliwości. Efekty okazały się piorunujące. Wystąpienia publiczne, których obawiałem się od szkoły podstawowej, nagle stały się dla mnie wyjątkowo proste i przyjemne. Właściwy człowiek na właściwym miejscu!

  Krzysztof C. / Manager
 • Polecam w 100%! Michał pomógł mi bardzo w temacie stresu i pracy z przeszłością. Nie tylko znaleźliśmy rozwiązanie mojego problemu, ale także poznałam jego przyczyny i dowiedziałam się dużo na swój własny temat. Hipnozy nie da się porównać do żadnego innego doświadczenia, to jest coś niesamowitego. Rzeczy, z którymi żyłam całe życie, okazały się możliwe do rozwiązania w ciągu paru spotkań. Nigdy dotąd nie byłam spokojniejsza :).

  Kasia T. / Pracownik HR
 • Do Michała zwróciłam się z tematem odchudzania. Przynajmniej tak mi się wydawało! Podczas naszych spotkań doszliśmy wspólnie do tego, z czym naprawdę borykałam się całe życie i co na każdym kroku podcinało mi skrzydła. Moment, w którym połączyły mi się kropki i zrozumiałam na czym polega mój prawdziwy problem był dla mnie ogromnym przełomem. Od tamtej chwili naprawdę zmieniło się całe moje życie - od relacji, moich chęci do wstawania rano z łóżka, aż po moje samopoczucie i akceptacje.
  P.S. Schudłam też… ale to tak przy okazji ;).

  Edyta K. / Barber

 • Moje ataki paniki zaczęły się kilka lat temu i od tamtej pory odbiłam się od wielu specjalistów, jednak poprawa była nieznaczna. Gdy usłyszałem o hipnoterapii miałam ogromne opory, żeby przełamać się i spróbować kolejnej rzeczy, która może nie wypalić. Jednak już od pierwszej konsultacji przez telefon wiedziałem, że dobrze trafiłem. Hipnoza pomogła mi dotrzeć do źródła problemu i przerwać błędne koło w którym żyłem. Moja codzienność zmieniła się nie do poznania - w końcu mogę funkcjonować bez widma kolejnego ataku za plecami i skupić się na ważnych rzeczach.


  Adam Z. / Księgowy

JAK ŁĄCZYĆ ŻYCIOWE ROLE?

Artysta, przedsiębiorca i hipnoterapeuta?

Zgadza się! Jak każdy człowiek na świecie, występuje w kilku obliczach. W końcu Ty też pełnisz różne role, masz różne pasje i jesteś kimś znacznie więcej niż swoim stanowiskiem w pracy.

Jestem przedsiębiorcą, prelegentem i artystą scenicznym. Poza pracą terapeutyczną tworzę show iluzji psychologicznej i hipnozy w formie rozrywkowej. Każdego roku jestem zapraszany jako wykładowca i artysta na dziesiątki wydarzeń w całym kraju. Ponadto stworzyłem aż 3 firmy, które teraz prężnie funkcjonują. Ale co to ma wspólnego z hipnoterapią?

Ogromnie mi pomaga! Po pierwsze, lepiej rozumiem swoich klientów, którzy są przedsiębiorcami i pracownikami, skoro sam miałem okazję poznać ich punkt widzenia. Po drugie, występując artystycznie, jestem bliżej ludzi w codziennym i nieterapeutycznym kontekście! Rozmawiam, poznaję ich troski i motywacje, dzięki czemu moja praca terapeutyczna staje się o wiele bardziej przemyślana i skuteczna.

Praca z hipnozą sceniczną sprawia, że wykorzystuję swoje umiejętności w sferze rozrywkowej. Dzięki temu mam szerszą perspektywę i niezależnie od tego, czy jestem na scenie jako artysta, rozmawiam z innymi czy prowadzę terapię w gabinecie, to wszystko sprowadza się do wspólnego mianownika - pracy z drugim człowiekiem!

A przede wszystkim - sprawia mi to ogromną frajdę! Oczywiście jestem oddany hipnozie i pomocy innym. Nie zmienia to faktu, że moja relacja z samym sobą i spełnienie w innych sferach niż terapia, to coś dzięki czemu moja skuteczność jest tak wysoka.

Wszystkie metody i strategie, którymi dzielę się z moimi klientami, zastosowałem na sobie dlatego jestem pewien tego, co robię. Dzięki temu moje życie jest odpowiednio poukładane, a role które pełnię nie kolidują ze sobą, tylko wzajemnie się wspierają. Wierzę, że każdy może to zrobić mając dostęp do odpowiednich narzędzi. W końcu wszystko zaczyna się w naszej głowie!

POZNAJ HIPNOZĘ

Porozmawiajmy przez telefon

Bezpłatna konsultacja
chevron-down