Skuteczna Hipnoza Zaorski logo

Rzuć palenie przy pomocy hipnozy - czy to możliwe?

3 lipca, 2022

Mark Twain napisał kiedyś „Rzucenie palenia jest łatwe. Robiłem to setki razy”. Sam osobiście znam wiele osób, które mimo wielu deklaracji, zawsze powracały do nałogu. Na rynku istnieje obecnie wiele metod, które wspomagają proces walki z nałogiem, ale tak naprawdę działają jedynie objawowo.
Spora część pacjentów przychodzi do mnie z problemem nałogu w momencie, kiedy przeszli już przez wszystkie powszechne środki dostępne od ręki, a mimo to nadal zmagają sie z problemem.

Bez względu na to, ile palisz i jak długo palisz, możesz rzucić palenie bez niepokoju, drażliwości i głodu. Hipnoza terapeutyczna to niezwykle nowoczesny, a jednocześnie zdumiewająco prosty sposób na zakończenie nałogu palenia na całe życie. Tak długo, jak masz ochotę rzucić palenie, pomoże ci to przełamać mechanizm uzależnienia bez przybierania na wadze lub noszenia niewygodnych igieł lub plastrów.

Jedna część Ciebie wie, że powinieneś rzucić palenie dla swojego zdrowia i przetrwania, a inna część ciebie po prostu nie pozwoli. Ta część ciebie, która nie pozwala ci odejść, to twoja podświadomość, która kieruje wszystkimi twoimi przekonaniami, motywacjami i samoograniczeniami. Problem polega na tym, że nie możesz zmienić swoich podświadomych wzorców siłą lub siłą woli.

Cała zmiana zachodzi na poziomie podświadomości

i dobrą wiadomością jest to, że może nastąpić w jednej chwili

Po podjęciu decyzji o rezygnacji wykonałeś już najtrudniejszy krok. Hipnoterapia po prostu pomoże ci wykorzystać potężne zasoby twojej podświadomości, aby dogonić twoją świadomą decyzję o zaprzestaniu palenia.

Powodem, dla którego łatwiej jest rzucić palenie dzięki hipnozie, jest to, że przenosimy przyjemność płynącą z palenia na zdrowszy, nowy nawyk. To dlatego wiele osób uważa, że ​​nie przybierają na wadze ani nie mają innych problemów związanych z porzuceniem nałogu. Jedynymi skutkami ubocznymi, których osobiście doświadczyłem rzucenia palenia za pomocą hipnozy, było zwiększenie zdrowia i wolności.

Jeśli rozważasz hipnozę, aby rzucić palenie, pierwszym krokiem jest upewnienie się, że decydujesz się na rzucenie palenia dla siebie. Hipnoterapia jest najskuteczniejsza, jeśli naprawdę chcesz rzucić palenie. Jeśli robisz to, ponieważ uważasz, że powinieneś lub dlatego, że przyjaciel lub członek rodziny cię popycha, możesz nie uzyskać oczekiwanych rezultatów.

Pożegnaj się z nałogiem raz na zawsze

Zapisz się na bezpłatną konsultację telefoniczną i podejmij decyzję o zmianie w swoim życiu!

Znajdź termin
chevron-down