Skuteczna Hipnoza Zaorski logo

HIPNOZA W BIZNESIE

Poznaj swoje nieuświadomione ograniczenia w biznesie, wyjdź ze szkodliwych schematów i zacznij zarabiać więcej!

Każdy kontekst, w którym funkcjonujesz wymaga od Ciebie zupełnie innych cech i wejścia w inną rolę. Biznes wymaga tego przede wszystkim - wiem o tym doskonale jako przedsiębiorca. Naucz się zarządzać swoim potencjałem i zasobami, by zyskać lepszą kontrolę nad funkcjonowaniem w biznesie! Przejdziesz przez przełomowe procesy i otrzymasz zestaw narzędzi, które możesz stosować codziennie, by poprawiać swoje wyniki, samopoczucie, lepiej planować cele, być bardziej szczęśliwym i w końcu - więcej zarabiać! Zacznij zarządzać swoim umysłem tak, aby wspierał Cię w Twoich działaniach skuteczniej niż kiedykolwiek.

W czym mogę Ci pomóc?

Równowaga emocjonalna

Własne emocje Cię przytłaczają? Poznasz i zrozumiesz ich przyczynę, uporasz się z nimi i zaczniesz świadomie z nich korzystać w odpowiednich kontekstach życiowych. Emocje będą wspierać Twoje działania, zamiast je sabotować.

Stres i relaksacja

Każdy doświadcza stresu ale nie każdy potrafi sobie z nim poradzić. Stres ogranicza Twoje funkcjonowanie i spędza sen z powiek poza pracą. Bądźmy szczerzy - robisz rzeczy lepiej bez stresu. A co jeśli powiem Ci, że możemy zmienić stres w ekscytację lub motywację do działania?

Wystąpienia publiczne

Obawiasz się występować przed grupą osób? Występuje na scenie ponad 10 lat! Pokażę Ci jak pozbyć się obaw i strachu, jak zyskać pewność siebie na scenie i prowadzić wystąpienia w dokładnie taki sposób, jaki chcesz! Nikt nie rodzi się scenicznym ekspertem, za to każdy może się tego nauczyć - Ty również!

Motywacja i nawyki

Masz chęci jednak ciągle odkładasz większość spraw na później? Chcesz rozstać się z nawykiem lub wykreować w sobie nowy, zdrowszy? Pomogę Ci w uporaniu się z niekorzystnymi nawykami, we wdrożeniu nowych na stałe oraz w tym, by “brak motywacji” był dla Ciebie jedynie zabawnym frazesem. Poznaj najskuteczniejsze techniki automotywacji!

Planowanie i realizacja celów

Bez planu i celu również gdzieś idziesz - tylko nie wiesz dokąd! Z moją pomocą nauczysz się realizować cele krótko i długoterminowe w życiu prywatnym i osobistym. Dzięki hipnozie poznasz najbardziej skuteczne strategie wyznaczania i realizacji celów. Jakość Twoich celów wyznacza jakość Twojego działania. Rzecz w tym, by działać w konkretnym celu, a nie na oślep.

Nauka autohipnozy

Chcesz lepiej odpoczywać, poznać siebie i prowadzić swoje własne wewnętrzne procesy poza sesjami? Autohipnoza jest jedną z najskuteczniejszych technik, ponieważ możesz wykorzystać ją do pracy z samym sobą. W rezultacie nauczę Cię w jaki sposób wchodzić w ten stan. Dowiesz się też, co warto zrobić, żeby wykorzystać w pełni jego potencjał do działań, których potrzebujesz najbardziej!

Budowanie relacji
i komunikacja

Wszyscy jesteśmy w relacjach osobistych, rodzinnych i biznesowych. Czy wiesz, ile czasu, zdrowia i energii marnujesz na kłótnie? Możesz nauczyć się znacznie lepiej komunikować, zrozumieć to, co naprawdę chcą Ci przekazać ludzie dookoła Ciebie i poznać najskuteczniejsze mechanizmy komunikacji! Twoja komunikacja to klucz do udanych relacji w biznesie, relacji z Twoimi dziećmi, czy drugą połówką!

Pewność siebie i poczucie
własnej wartości

Życie wystawia Twoje poczucie wartości i pewność siebie na próbę! Dlatego im mniej wierzysz w siebie, tym gorzej sobie radzisz, a im gorzej sobie radzisz, tym coraz mniej wierzysz w siebie. Czy to nie jest bez sensu? Pomogę Ci poprawić Twoją pewność siebie, dzięki czemu zaczniesz uzyskiwać znacznie lepsze efekty tam, gdzie chcesz: podczas poznawania nowych ludzi, negocjacji, wystąpień publicznych i sprzedaży!

Zarządzanie wewnętrznymi
zasobami

Każda z Twoich ról życiowych ma dostęp do innych zasobów, emocji i zachowań. Pomogę Ci lepiej zrozumieć Twój wewnętrzny świat, dzięki czemu zyskasz dostęp do pełni swojego potencjału, zrozumiesz swoje zachowania i ograniczenia. Przestaniesz angażować się w te działania, które kosztują Cię czas, energię i pieniądze, jednak nie dają często niczego w zamian.

Nie znalazłeś tematu dla siebie?
Sprawdź ofertę Hipnoterapii lub skontaktuj się ze mną i dowiedz się, czy mogę Ci pomóc!
HIpnoterapia

NAJPIERW ODKRYJ SAMEGO SIEBIE

Twój biznes odzwierciedla to, co dzieje się w Tobie!

Zadbaj o najważniejsze sfery swojego życia, pozbądź się emocjonalnego bagażu, przełam nieświadome, szkodliwe schematy i działaj bez ograniczeń.

POZNAJ MOJE STANDARDY

Czego możesz oczekiwać?

Moim zadaniem jest nawigowanie Cię podczas Twojej podróży z punktu, w którym jesteś teraz do punktu, w którym chcesz się znaleźć! Być może nie wiesz, gdzie leży problem i po prostu czujesz, że coś jest nie tak. To normalne - większość problemów, mechanizmów i schematów są w naszym życiu i działają na zupełnie nieświadomym poziomie, podobnie jak program w tle Twojego komputera. Będę Ci towarzyszyć przez cały czas, oferując Ci pełen zakres kompetencji i zaangażowania. Pomogę Ci odnaleźć te czynniki, które utrudniają Twoje funkcjonowanie oraz te, które podniosą jakość Twojego życia. Możesz zwrócić się do mnie z każdą trudnością - gwarantuję Ci pełne wsparcie i strategię, która odmieni Twoje życie na lepsze!

Jestem dyplomowanym psychologiem biznesu i przedsiębiorczości, a w swoim życiu stworzyłem trzy biznesy, które dziś prężnie funkcjonują. Odbyłem ponad 1000 wystąpień publicznych i każdego dnia rozmawiam z przedsiębiorcami z różnych branż. Łączę perspektywę psychologiczną i biznesową, aby dać Ci maksymalnie korzystne narzędzia i strategie, które odmienią Twoje funkcjonowanie w świecie biznesu!

JAK PRACUJEMY?

Proces Terapeutyczny

1
Rezerwujesz bezpłatną konsultację - poznaję Twój problem i odpowiadam na wszelkie pytania. Dzięki temu zaproponuję Ci też konkretną liczbę sesji - każdy problem jest inny, część tematów zamyka się w jednym spotkaniu, a część wymaga kilku sesji.
2
Rezerwujesz pakiet sesji lub pojedynczą sesję. Wspólnie określamy cel współpracy i zaczynamy procesy, które odmienią Twoje życie.
3
Przechodzisz kompletny proces, który zaprojektuje specjalnie do Twoich potrzeb. Na każdym etapie Twój cel może ulec zmianie, dlatego cały czas jesteśmy w kontakcie!
4
Oceniasz efekty, wyciągamy wnioski ze współpracy, a ja przekazuję Ci zalecenia i propozycje tego, co dalej możesz robić we własnym zakresie.
0%
terapia behawioralna 22 SESJE
0%
psychoanaliza 600 SESJI
0%
hipnoterapia 6 SESJI

BADANIA NAUKOWE

Skuteczność hipnozy
i hipnoterapii

Badanie przeprowadzone przez dr Alfreda A. Barrios’a dowodzi, że hipnoterapia w różnych aspektach jej stosowania osiąga ok. 93% skuteczności przy 6 sesjach terapeutycznych!

Dla porównania, wynik terapii behawioralnej to ok. 72% skuteczności przy 22 sesjach, a niezwykle popularna psychoterapia osiąga 38% skuteczności przy… 600 sesjach.

OPINIE

Co mówią klienci

 • Praca z Michałem pozwoliła mi zupełnie inaczej spojrzeć na mój biznes. Wydawało mi się, że wizyta u terapeuty to głównie praca z zaburzeniami i problemami. My jednak pracowaliśmy nad tym, żeby moja praca sprawiała mi więcej przyjemności i by miała dla mnie sens! Po zaledwie 3 sesjach dokonała się zmiana, której zupełnie się nie spodziewałem. Polecam współpracę z Michałem i hipnozę!

  Patryk K. / Programista
 • Hipnoza z Michałem to dla mnie gigantyczne odkrycie :). Jako osoba prowadząca własną firmę, miewałam chwile, gdy nic mi się nie chciało i zastanawiałam się nad powrotem na etat - szczególnie po pandemii. Dzięki naszym spotkaniom zyskałam na nowo wiarę w siebie i zupełnie inną perspektywę na to, co oferuję swoim klientom. W końcu podniosłam ceny, a liczba moich klientów stale się zwiększa. Jednak to, co w głowie, to też w biznesie :). Z całego serca polecam!

  Marzena S., / Przedsiębiorca

 • Profesjonalnie, na temat, bez owijania w bawełnę. Przyszedłem na sesje po raz pierwszy, żeby sprawdzić, czy to w ogóle działa i jak wygląda cały proces. Michał najpierw wyjaśnił szczegółowo wszystko przez telefon i przedstawił scenariusze rozwiązań oraz możliwości. Efekty okazały się piorunujące. Wystąpienia publiczne, których obawiałem się od szkoły podstawowej, nagle stały się dla mnie wyjątkowo proste i przyjemne. Właściwy człowiek na właściwym miejscu!

  Krzysztof. C. / Manager

CENNIK

Wybierz swój pakiet

Pojedyncza sesja

590 zł
Cena z ostatnich 30 dni: 490 zł
 • 2-godzinna sesja
 • Świetne rozwiązanie jeśli potrzebujesz krótkiej, jednorazowej konsultacji i masz ochotę zaznajomić się z tematem hipnozy.
 • Jednorazowa sesja może, ale nie musi dać pełnego rezultatu - wszystko zależy od tego, z czym przychodzisz.
Wybieram

Pakiet 4 sesji

1770 zł
Cena z ostatnich 30 dni: 1470 zł
 • 4 sesje, każda do 2 godzin - razem do 8 godzin
 • Najlepsze rozwiązanie, jeśli jesteś gotów na kompleksową współpracę i przejście całego procesu zaprojektowanego z myślą o Tobie.
 • Przepracujesz swój temat z wielu perspektyw i osiągniesz długoterminowe rezultaty.
 • Prawdopodobieństwo osiągnięcia rezultatów w pakiecie wynosi ponad 90%!
Wybieram

Pakiet indywidualny

od 3540 zł
Cena z ostatnich 30 dni: 2940 zł
 • 8 sesji, każda do 2 godzin
 • Wyłącznie dla długoterminowej pracy i bardziej złożonych problemów
 • Holistyczna, całościowa współpraca i dedykowany proces terapeutyczny projektowany z myślą o konkretnym i specyficznym przypadku klienta
Wybieram
Zapisz się na bezpłatną konsultację telefoniczną!

Najpierw porozmawiajmy! Opowiedz mi o tym, nad czym chcesz popracować. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące hipnozy i naszej współpracy!

Rezerwuję bezpłatną konsultację
chevron-down