Skuteczna Hipnoza Zaorski logo

Hipnoterapia w świecie online? To działa!

27 lipca, 2022
Hipnoterapia online - skuteczna hipnoza.

Obecnie większość rzeczy załatwiamy online. Czy hipnoterapię również można odbyć nie wychodząc z domu?

Oczywiście, ze tak!

Jeśli kojarzysz hipnoterapię z pokazami scenicznymi i hollywoodzkimi filmami, być może myślisz, że hipnoza i hipnoterapia w formie online, nie mają prawa działać. Jak możesz sparaliżować kogoś, nawet nie będąc z nim w tym samym pokoju? Albo jak możesz kontrolować czyjś umysł bez hipnotycznego patrzenia mu w oczy?

Jeśli są to pytania, które masz na myśli, prawdopodobnie nie masz odpowiednich informacji na temat hipnoterapii, jej działania i skuteczności sesji online.

Jak działa leczenie hipnozą?

Hipnoza i hipnoterapia to nie sceny z hollywoodzkiego filmu. W rzeczywistości cały proces wygląda zupełnie inaczej niż mogłoby się wydawać. To powszechnie znany nam stan głębokiej lecz często nieuświadomionej koncentracji i relaksacji. Co więcej stanu hipnozy każdy z nas doświadcza spontanicznie w ciągu dnia. Ile razy zdarzyło Ci się czytać książkę, a później zdać sobie sprawę, że nie pamiętasz treści ostatniej strony? Mimo tego, że Twój wzrok nadal wykonywał czynność czytania, to umysł skupiał się na czymś zupełnie innym. Takie "zamyślenie się" to stan bardzo bliski temu, co osiągamy w hipnoterapii. Nie ma to jednak nic wspólnego z utratą kontroli, czy sterowaniem czyimś umysłem.

Hipnoterapeuta zazwyczaj tworzy ten stan, prowadząc osobę werbalnie.

Najważniejsza część hipnozy odbywa się w Twoim umyśle. Tak więc, gdziekolwiek jesteś, o ile Twój hipnoterapeuta ma kwalifikacje do prowadzenia cię i pomagania, będziesz mógł w pełni korzystać z dobrodziejstw hipnozy.

Skuteczność hipnoterapii online

Sesje hipnoterapii online można przeprowadzić za pośrednictwem znanych już powszechnie komunikatorów (np. Zoom, Google Meet)  lub innych zasobów teleterapii. 

Skuteczność sesji hipnoterapii online jest taka sama, jak podczas sesji hipnoterapii na żywo. W końcu podczas sesji hipnoterapeutycznej nie ma części ani techniki, która wymagałaby kontaktu twarzą w twarz z hipnoterapeutą.

Uzyskasz takie same wrażenia, skuteczność i wyniki podczas sesji hipnoterapii online, jak podczas sesji hipnoterapii osobiście.

Zapisz się na darmową konsultację telefoniczną!

Najpierw porozmawiajmy! Opowiedz mi o tym, nad czym chcesz popracować. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące hipnozy i naszej współpracy!

Rezerwuję bezpłatną konsultację
chevron-down